informace

ACTI PACK CZ, a.s.
Rozvojová zóna 560
34021 Janovice nad Úhlavou
Česká republika
Tel. : +420 376 361 411
Tel. : +420 376 361 417
Fax : +420 376 361 412

e-mail : actipack@actipack.cz

ACTI PACK S.A.S.
Z.I. Sud, 211 rue Louis Antoine Beaunier
BP 85
42162 Andrézieux-Bouthéon Cedex 2
Francie
Tel. : + 33 (0)4 77 55 04 09
Fax : + 33 (0)4 77 55 83 54

e-mail : actipack@actipack.fr

DIČ : FR69 384 886 610

KKT Kaller-Kunsstofftechnik GmbH
Siemensring 32
53925 Kall
Německo
Tel. : +49 2441 8870
Fax : +49 2441 887 99

e-mail : info@kkt-kall.de
 

KONTAKTUJE NÁS

 Jiri Zahradka    Jan Duda    Petra Mazancova    Veronika Vesela    Petra Zeithaml
Ing. Jiří Zahrádka
Generální Ředitel
jiri.zahradka@actipack.cz
mobil +420 724 050 224
  Ing. Jan Duda
Vedoucí Obchodního Oddělení
jan.duda@actipack.cz
mobil +420 604 935 775
  Ing. Petra Mazancová
Obchodní Referent
sales@actipack.cz
mobil +420 727 918 122
  Mgr. Veronika Veselá
Zákaznický Servis a Logistika
veronika.vesela@actipack.cz
mobil +420 737 325 990
  Bc. Petra Zeithaml
Manažerka Kvality
petra.zeithaml@actipack.cz
mobil +420 702 060 812
                 
Jiri Vondra   Lubos Jarosik   Pavlina Vichova   Jaroslava Sterbova    

Jiří Vondra
Vedoucí Organizace Výroby
jiri.vondra@actipack.cz
mobil +420 720 967 215

 

Luboš Jarošík
Technický Vedoucí Výroby
lubos.jarosik@actipack.cz
mobil +420 731 576 177

 

Pavlína Víchová
Nákup a Plánování
pavlina.vichova@actipack.cz
mobil +420 722 923 232

  Jaroslava Štěrbová
Vedoucí Kvality
jaroslava.sterbova@actipack.cz
mobil +420 737 077 491
 

Mgr. Simona Šarovcová
Finanční Ředitel
simona.sarovcova@actipack.cz
mobil +420 724 090 076

                 
                 
Zuzana Špindlerová
Asistenka Vedoucího Výroby
personalni@actipack.cz
mobil +420 723 104 362
  Pavlína Perglová
Mzdová účetní
uctarna@actipack.cz
mobil +420 725 543 225
           

 

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pole s hvězdičkou jsou povinné.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

PRÁVO A SVOBODA

V souladu s francouzským zpracování dat o svobodě informací dle zákona ze 6. ledna 1978, budou vaše osobní údaje využity interně společností AXIUM PACKAGING a máte nárok na k jejímu přístupu a opravu. Jednoduše zasláním e-mailu na actipack@actipack.fr.
Axium skupina se zavazuje, že nebude sdělovat vaše osobní údaje bez vašeho svolení.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím